STAVEBNÍ ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE

Logistik Center s.r.o. Královéhradecký kraj, Náchod
Plný úvazek

28000 — 32000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Pracovní náplň: výroba, montáž, demontáž a údržba stavebních zámečnických výrobků a konstrukcí z kovových materiálů; výroba drobných výrobků podle vlastního návrhu nebo podle výkresové dokumentace; vedení skladové evidence hutního materiálu; podíl na plánování časové náročnosti jednotlivých zakázek; uživatelská kontrola a údržba svěřených strojů; příprava pro povrchové úpravy (žárové a galvanické zinkování, nátěry, nástřiky).

Požadavky: minimálně vzdělání - SOU s výučním listem; odpovědný a aktivní přístup k plnění pracovních úkolů; samostatnost a spolehlivost; slušné vystupování v kolektivu a vůči zákazníkům; praxe v oboru; znalost svařovacích metod MMA, MIG/MAG (znalost TIG, plamen výhodou); orientace ve výkresové dokumentaci, výroba podle výkresových podkladů; ochota vzdělávat se a profesně růst; smysl pro kvalitu, detail a estetiku; flexibilita pro výpomoc v týmu i mimo obor zámečnických prací.

Zaměstnavatel nabízí: průměrnou hrubou měsíční mzdu ve výši až 36.000,- Kč po zapracování a podle pracovních výsledků; cílové prémie, 13. a 14. mzdu; až 25 dnů dovolené podle věrnostního systému; samostatnou, odpovědnou práci ve stabilním prostředí; pestrou pracovní náplň; odpovídající pracovní vybavení a neustálý rozvoj pracovních podmínek; pružný počátek a konec pracovní doby; dotace na podnikové stravování ve výši 55 %; stálé pracovní místo, komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv; zaměstnanecké benefity - sick days (placené zdravotní volno), pravidelné příspěvky do Cafetérie 7.000,- Kč/rok, kvalitní dotovaná káva, cenově výhodné občerstvení na pracovišti, parkování pro zaměstnance v areálu firmy a řadu dalších benefitů.

Kontakt - pan Hanzl Marek, tel.: 775 656 873, e-mail: marek.hanzl@logistik-center.cz (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Logistik Center s.r.o.
  • Termin: 1.2.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Náchod
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 21.3.2022