Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pečovatel/ka Charitní pečovatelské služby

Charita Přerov Olomoucký kraj, Přerov
Dohoda o provedení práceDohoda o pracovní činnosti

143 Kč

Detail pracovní pozice

Nástup dle individuální domluvy.

Náplň práce:
poskytování pečovatelských úkonů v domácnostech uživatelů (terénní forma práce), administrativní práce na PC.

Požadavky:
trestní rejstřík bez záznamu, výhodou - vzdělání dle § 116 odst. 5 písm. c) zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (kurz pracovníka v sociálních službách, popř. jiné sociální vzdělání), akceptace poslání a hodnot Charity, komunikativnost, odpovědnost, schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita.

Nabízíme:
zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení), další vzdělávání v oboru.

Zájemci se mohou hlásit do 28.2.2022:
- zasláním životopisu a motivačního dopisu na email: pecovatelka@prerov.charita.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Charita Přerov
  • Termin: 1.2.2022
  • Místo: Olomoucký kraj, Přerov
  • Plat: od 143 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 28.2.2022