Účetní obce

Obec Černvír Jihomoravský kraj, Brno-venkov
Plný úvazekZkrácený úvazek

24000 — 26000 Kč

První kontakt na výběrovém řízení (zájemcům kteří pošlou příhlášku na e-mailovou adresu obec@cernvir.cz nebo na adresu Obecního úřadu bude termín výběrového řízení předem oznámen).
Nástup možný ihned, případně dle dohody.

komplexní vedení účetnictví obce, zajišťování platebního styku s bankou, komplexní vedení rozpočtu obce, vedení a účtování mzdové agendy, vedení evidence majetku, odpisy, příprava auditu, vedení spisové služby, skartace, archivace, místní poplatky, evidence obyvatel, Czech Point, vedení internetových stránek, vedení hrobové evidence, zpracování žádostí o dotace a vyúčtování, další administrativní práce.

Výběrové řízení na pozici účetní obce:

Obec Černvír vyhlašuje veřejnou výzvu na pracovní pozici účetní obce.

Náplň práce:
• komplexní vedení účetnictví obce
• zajišťování platebního styku s bankou
• komplexní vedení rozpočtu obce
• vedení a účtování mzdové agendy
• vedení evidence majetku, odpisy
• příprava auditu
• vedení spisové služby, skartace, archivace
• místní poplatky
• evidence obyvatel
• Czech Point
• vedení internetových stránek
• vedení hrobové evidence
• zpracování žádostí o dotace a vyútování
• další administrativní práce

Podmínky:
• nástup možný ihned, případně dle dohody
• pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
• 9. platová třída (platový stupeň podle délky praxe v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, možnost přiznání osobního příplatku)
• pracovní poměr na částečný úvazek, popřípadě na plný úvazek

Místo výkonu práce:
• Obecní úřad Černvír

Požadavky:
• středoškolské vzdělání
• znalost účetnictví
• dobrá znalost práce s PC
• organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost
• ochota dále se vzdělávat

Výhodou:
• znalost účetnictví obcí
• znalost účetního programu KEO4

Povinné přílohy k přihlášce:
• strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních
• originál nebo ověřená kopie výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce
• souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.
• ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášku doručte na e-mailovou adresu obec@cernvir.cz nebo osobně na adresu Obecního úřadu. Přihlášky zasílejte do 15.2.2022. O termínu výběrového řízení budete informováni.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo změnit, doplnit nebo prodloužit toto výběrové řízení, případně od něj ustoupit či toto výběrové řízení zrušit.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Obec Černvír
  • Termin: 15.2.2022
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-venkov
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 28.2.2022