Pečovatelky (pracovníci v sociálních službách

Diakonie ČCE - středisko Vsetín Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

19800 Kč

PEČOVATELKY (PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH) - TERÉNNÍ ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

POŽADUJEME: Hledáme pracovnici/pracovníka se středním odborným či středoškolským vzděláním, s čistým trestním rejstříkem. Řidičský průkaz sk. B a AKTIVNÍ ŘÍZENÍ osobního motorového vozidla NEZBYTNÉ. Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou. Očekáváme vlídný přístup k lidem, spolehlivost, samostatnost, trpělivost a ochotu.
NÁPLŇ PRÁCE: : poskytování odborných úkonů péče podle potřeb klientů služby přímo v jejich domácnosti (např. pomoc při hygieně, podávání stravy, pomoc při oblékání, při samostatném pohybu v životním prostoru klienta ad.).
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příspěvky na obědy a masáže, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí, věrnostní odměny, další vzdělávání a osobnostní růstu, zázemí stabilní neziskové organizace
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem doubravova@diakonievsetin.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
  • Termin: 1.2.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 19800 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 23.3.2022