Údržbáři, pracovník/ce půjčovny kompenzačních a zdravotních pomůcek

Charita Nový Hrozenkov Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

20000 Kč

ÚDRŽBÁŘI, PRACOVNÍK/CE PŮJČOVNY KOMPENZAČNÍCH A ZDRAVOTNÍCH POMŮCEK
Nástup možný po dohodě ihned.
HLEDÁME: Pracovitou, trpělivou, organizačně a technicky zdatnou posilu do našeho týmu. Očekáváme lidský přístup, komunikativní a samostatnou osobu. Práce je svým charakterem, vhodná pro uchazeče s dobrým zdravotním stavem. Charakteristika této pozice, by mohla být vhodná i pro zájemce, kteří jsou například ve starobním důchodu.
POŽADUJEME: Aktivní řidič/ka (sk.B), uživatelská znalost práce na PC
NÁPLŇ PRÁCE: Zajištění provozu půjčovny kompenzačních a zdravotních pomůcek. Výdej pomůcek, přebírání pomůcek při vracení, zajištění dopravy. Zaučení používání pomůcek, montáž, opravy a revize pomůcek. Výběr plateb za pomůcky. Vedení dokumentace o příjmu a výdeji pomůcek v PC (webcarol). Údržba budovy, odstraňování drobných závad a nahlášených nedostatků. Drobné opravy nábytku, dveří a různé drobné truhlářské práce. Zahradnické práce-sekání trávy, údržba a zalévání zeleně. Další drobné práce dle potřeby v oblasti správy budovy.
NABÍZÍME: Přátelská atmosféra na pracovišti, zázemí stabilní neziskové organizace.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Ing. Ivana Némethová, tel.: 734 891 156; 571 451 548, v pracovních dnech od 8 do 14 hodin. Nebo emailem na adresu: ivana.nemethova@nhrozenkov.charita.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Charita Nový Hrozenkov
  • Termin: 1.2.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 22.3.2022