CNC horizontkář/ka

DAVON s.r.o. Olomoucký kraj, Olomouc
Plný úvazek

38000 Kč

Jedná se o práci na stolovém obráběcím CNC centru FBF-M9000 s řídicím systémem Haidenhain TNC 640 CNC.
Náplň práce:
- Obráběč kompletně nastavuje a obsluhuje obráběcí stroje v rámci výrobního střediska.
- Ovládá základy CNC programování a rovněž rozumí strojním funkcím.
- Upravuje nastavení stroje, pro dosažení optimálního výkonu.
- Používá měřící nástroje, přípravky a měřidla pro přesné měření obráběných dílů dle specifikací.
- Dle požadavků nastavuje řezné nástroje.
- Je schopen vykonávat obráběcí operace dle výkresů a postupů.
- Vykonává denní kontrolu zařízení a provádí případnou úpravu.
- Je schopen identifikovat strojní a systémové chyby a přijmout potřebná nápravná opatření.
- Kontroluje vlastní práci dle stanovených specifikací.
- Je plně angažován v dodržování a zlepšování pravidel bezpečnosti práce a úzce spolupracuje s oddělením Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a životního prostředí.
Požadujeme:
- min. SOU vzdělání
- znalost práce s řídicím systémem HEIDENHAIN TNC 640 CNC
- znalost čtení výrobní dokumentace
- dovednost manipulovat s obrobky
- samostatnost, flexibilitu, dobrý zdravotní stav
- práci ve dvou až tří směnném provozu
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu
- adekvátní finanční ohodnocení
- práci na zcela novém stroji
- příspěvek na stravování 137 Kč za každý odpracovaný den
- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- zvyšování Vaší kvalifikace (školení, kurzy)
- více info na www.davon.cz
Datum nástupu: ihned
Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte POUZE na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).
Jsme úspěšnou českou strojírenskou firmou, která vyvíjí a vyrábí těžební a stavební techniku již od r. 1994. Našim zákazníkům dodáváme jak samostatné stroje, tak zajišťujeme kompletní servis včetně náhradních dílů. Jsme si vědomi skutečnosti, že k našemu úspěchu přispívají především naši zaměstnanci, a proto hledáme kvalifikované pracovníky/pracovnice, kteří budou naši společnost dále rozvíjet, nyní na pozici: CNC horizontkář.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DAVON s.r.o.
  • Termin: 1.2.2022
  • Místo: Olomoucký kraj, Olomouc
  • Plat: od 38000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 19.3.2022