Dělník/ice ve zpracování

GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o. Jihočeský kraj, Český Krumlov
Plný úvazek

19440 Kč

Náplň práce: obsluha lepícího stroje, zakládání a odebírání hotových výrobků, kontrola.
Požadujeme: manuální zručnost a důslednost; ochota pracovat na 3 směny; spolehlivost; pracovitost; samostatnost; dobrý zdravotní stav; praxe ve výrobní společnosti výhodou.
Zaměstnanecké výhody:
o perspektivní zázemí ve stabilní a silné společnosti
o finanční ohodnocení odpovídající délce praxe, roční odměny
o příspěvek na relax - 1000,- Kč každý měsíc
o příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
o bonusová karta Flexi Pass Card s kreditem až do výše 7.000,- Kč
o možnost závodního stravování s příspěvkem
o příspěvek na dopravu
o příspěvek na dětské tábor/rekreaci
o příspěvek na lázeňskou léčbu
o odměna za odpracované roky a při životním výročí
o 25 dní dovolené (po jednom roce společné spolupráce)
o příplatky za účast na mimořádných akcích.

Kontak po - pá 7:00 - 15:00 hodin na tel. 380 778 109, e-mail: personalni@grafobal.cz, osobně na adrese Holubov 52 po tel. domluvě

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.
  • Termin: 12.1.2022
  • Místo: Jihočeský kraj, Český Krumlov
  • Plat: od 19440 Kč
  • Počet volných míst: 30
  • Datum ukončení: 15.3.2022