Sociální pracovníci - Domov Jabloňová a domov Vyhlídka, Strmá 26 a 34, Vsetín

Diakonie ČCE - středisko Vsetín Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

30000 Kč

Detail pracovní pozice

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI
POŽADUJEME: Hledáme pracovnici/pracovníka s kvalifikací "Sociální pracovník" dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách (VOŠ, VŠ), který má výborné komunikační dovednosti, kladný vztah k seniorům, je týmový hráč, spolehlivý, trpělivý, zodpovědný, umí řešit konflikty. Čistý trestní rejstřík, ŘP sk. B. Praxe v oboru výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: jednání se zájemci o službu, sociální šetření, metodické vedení sociální práce a aktivizačních činností v Domovech, vedení individuálního plánování, metodické vedení kontaktních pracovníků, komunikace s rodinnými příslušníky klientů, vedení agendy vyúčtován plateb za službu a vedení depozitních účtů klientů, jednání s úřady v zájmu klientů, vedení dokumentace sociální práce.
NABÍZÍME: Pestrá a smysluplná práce v přátelském kolektivu, mzda od 30.000,- dle praxe, možnost osobnostního a profesního růstu, možnost stáží v zahraničí, možnost lektorování a publikační činnosti, práce ve stabilní organizaci, 5 týdnů dovolené, věrnostní odměny, příspěvek na obědy a masáže, další benefity. Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
PRVNÍ KONTAKT: Doubravová Marta Mgr., tel.: 739244872, e-mail: doubravova@diakonievsetin.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
  • Termin: 15.1.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.2.2022