Zámečník

MPZ MB s.r.o. Středočeský kraj, Mladá Boleslav
Plný úvazek

25000 — 40000 Kč

Detail pracovní pozice

Prvotní kontakt:
Telefon: 732 111 313
E-mail: Michaela.bartova@mpzmb.cz

Pracovní náplň:
-výroba a sestavování svařovacích a montážních přípravků
-montáž pneumatických komponentů a jejich připojení dle plánu
-práce s ručním nářadím
-výroba jednoúčelových přípravků

Požadujeme:
-schopnost orientace ve výkresové dokumentaci 2D i 3D, manuální zručnost, svářečský průkaz, smysl pro detail, zodpovědný a samostatný přístup k práci

-25 dní dovolené, příspěvek na stravování, jazykový kurz, zvýšení kvalifikace

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MPZ MB s.r.o.
  • Termin: 2.11.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Mladá Boleslav
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 4
  • Datum ukončení: 2.2.2022