Hlavní účetní/manažer/ka

BM ČESKO s.r.o. - 001 Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
Plný úvazek

60000 Kč

Detail pracovní pozice

Kontakt: e-mail: Kadrycz7@baumax.cz

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici Hlavní účetní/manažer/ka.

Upřesňující informace:

Náplň práce:

Zpracování komplexní účetní agendy
Evidence a kontrola tuzemských i zahraničních faktur a platebních příkazů
Znalost účetních a daňových standardů a postupů dle české legislativy
Zodpovědnost za měsíční uzávěrky, roční uzávěrka, včetně podkladů pro daňové přiznání
Spolupráce a komunikace s institucemi, poradci a auditory
Reporting a analýzy pro majitele společnosti

Požadavky:

Vš ekonomického směru
Manažerské zkušenosti a předpoklady pro vedení týmu
Stabilní osobnost s odolností vůči stresu
Minimálně 5 let praxe v účetnictví, znalost účetních programů
Znalost daňové problematiky a orientace v účetních a daňových zákonech
Loajalita, flexibilita, nezávislost, zodpovědnost, diskrétnost, pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

Nadstandardní mzdu
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Příjemný pracovní kolektiv
Možnost seberealizace
Místo výkonu práce Praha 4, bezproblémový dosah MHD
Možnost zajištění ubytování

Nástup ihned, nebo dohodou
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, prémie.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BM ČESKO s.r.o. - 001
  • Termin: 6.12.2021
  • Místo: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
  • Plat: od 60000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 13.2.2022