Zástupce vedoucí prodejny (ž/m)

BM ČESKO s.r.o. - 001 ,
Plný úvazek

35000 Kč

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Zástupce/zástupkyni vedoucí prodejny.

Náplň práce:
- zodpovědnost za vedení svěřené prodejny
- vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových zaměstnanců
- řešení provozních záležitostí, zpracování podkladů
- zodpovědnost za správné fungování prodejny, pravidelný reporting
- plnění stanovených cílů a obchodních výsledků prodejny
- zodpovědnost za pracovnělékařské prohlídky

Požadujeme:
- minimálně SŠ
- praxe na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu
- samostatnost, zodpovědnost
- profesionální jednání a vystupování
- prozákaznický přístup

Nabízíme:
- nadstandardní mzdové ohodnocení
- benefity
- možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
- možnost seberealizace
Nástup možný ihned nebo dohodou.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

Nástup: ihned

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BM ČESKO s.r.o. - 001
  • Termin: 24.11.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 13.2.2022