Všeobecná zdravotní sestra - DPP

Diakonie ČCE - středisko Vsetín Zlínský kraj, Vsetín
Dohoda o provedení práce

170 Kč

Detail pracovní pozice

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - DPP
Nástup možný ihned
POŽADUJEME: Hledáme pracovnici/pracovníka se vzděláním všeobecná zdravotní sestra a čistým trestním rejstříkem. Očekáváme vlídný přístup k lidem, empatii, flexibilnost, samostatnost, spolehlivost, Praxe u lůžka výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Zajištění ošetřovatelských úkonů u klientů domova pro seniory (odbornost 913), podpora týmu pečovatelek (včetně dopomoci při úkonech péče). Práce vhodná i pro rodiče na rodičovské dovolené.
NABÍZÍME: Smysluplná a užitečná práce, komplexní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje, přátelská atmosféra, zázemí moderně vybaveného zařízení, příspěvek na obědy při odpracování min. 4 hod/den.
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem doubravova@diakonievsetin.cz nebo telefonicky paní Marta Doubravová tel.: 739 244 872
Ov. 10,12 potvrzeny změny mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
  • Termin: 1.1.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 170 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 13.2.2022