Elektromechanici - navíječi *

TES VSETÍN s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

22000 — 26000 Kč

POŽADUJEME: Jeřábnický, vazačský průkaz (výhodou), Vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou, manuální zručnost, schopnost učit se novým věcem, trpělivost, pečlivost, dobrý zdravotní stav.
NÁPLŇ PRÁCE: Navíjení drátových cívek, výroba profilových cívek (navíjení, roztahování …), omotávání cívek (ruční, strojní), vkládání a zapojování vinutí (drátové, profilové), výroba drážkových klínů, výroba bandáží (ruční, strojní).
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní připojištění.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky (8 - 12 h.), e-mailem, popř. osobně (9-11 h.).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TES VSETÍN s.r.o.
  • Termin: 3.1.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 10
  • Datum ukončení: 25.1.2022