MANAŽER/KA KVALITY SOCIÁLNÍ SLUŽBY

Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace Středočeský kraj, Nymburk
Plný úvazekZkrácený úvazek

25000 — 45000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- Analytická, koncepční a metodická činnost v individuální a skupinové sociální práci.
- Tvorba a aktualizace Standardů kvality, metodických postupů. Tvorba koncepce sociální práce v zařízení sociálních služeb.
- Koordinace zajišťování požadované úrovně kvality, individuálního plánování a správy systému - kvality a jeho plánování, hodnocení a kontrola.
- Vedení týmu sociálního úseku, metodické řízení pracovníků v přímé péči. Spolupráce s ostatními úseky.
- Posuzování a řešení individuálních potřeb osob v nepříznivé sociální situaci, návrhy řešení, plánování a hodnocení. Sociální šetření. Sociální poradenství.
- Týmová spolupráce v procesu zavádění paliativní péče.
- Podílení se na kulturní a zájmové činnosti klientů.
- Dodržování etických zásad v péči o klienty domova.
- Komunikace s klienty a rodinami klientů.
- Práce v IS Cygnus 2 a ostatní administrativa.

Požadavky:
Odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů (vzdělání - vyšší odborné, vysokoškolské), praxe v oboru na uvedené pozici výhodou, trestní bezúhonnost, časová flexibilita, odpovědnost, samostatnost, rozhodnost, uživatelská znalost na PC, schopnost pracovat individuálně i v týmu, praxe s geriatrickými klienty výhodou, kladný vztah k této cílové skupině, příjemné vystupování, empatie, nekonfliktnost, ŘP sk. B

Nabízíme: plat v souladu se Zákonem o platu a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění, 25 dnů dovolené na zotavenou, 3 dny Sick day, mimořádné odměny, příspěvek z FKSP na stravování, dovolenou, rehabilitaci, kulturu, sport....

Více informací na www.domovnazamku.cz nebo na tel.: 602 154 221,

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

  • Zaměstnavatel: Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace
  • Termin: 1.1.2022
  • Místo: Středočeský kraj, Nymburk
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.1.2022