POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE VE VÝROBĚ

PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o. Královéhradecký kraj, Jičín
Plný úvazek

97 Kč

Detail pracovní pozice

POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE VE VÝROBĚ- pracoviště Libáň
V případě zájmu pište na e-mail: pros@production-automotive.com nebo volejte každé úterý od 8:00 do 12:00 hod. na tel. č.: 775 588 928 -Ing. Miloslav Pros
Požadavky: zdravotní způsobilost.
Náplň práce: pomocné a obslužné činnosti související s výrobou, doplňování zásob, provádění základní údržby a pomocných prací v dílně ANTOLIN LIBÁŇ s.r.o.
Pozice vhodná i pro cizince na krátkodobé pracovní povolení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o.
  • Termin: 9.11.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Jičín
  • Plat: od 97 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 7.2.2022