Asistent/ka účetní

APOS-daně s.r.o. Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
Plný úvazek

25000 Kč

Detail pracovní pozice

Kontakt:e-mail: apos@apos.info
Upřesňující informace:
Co Vás čeká?
Práce v přátelském kolektivu, který je plný odborníků, v příjemném pracovním prostředí s výbornou dopravní dostupností a moderním HW a SW vybavením. Budete zpracovávat prvotní doklady dle pokynů hlavní účetní. Budete pořizovat doklady do účetního programu Premier systém dle pokynů účetní (účtování faktur, bank apod.). Součástí Vaší práce bude také denní komunikace se státními institucemi, dodavateli či odběrateli Vašeho klienta. Čeká Vás perspektivní a zajímavá práce ve stabilní společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru nebo SŠ vzdělání s maturitou, příjemné vystupování, organizační a komunikační schopnosti, velmi dobrou znalost MS Office a obchodní korespondence, samostatnost, odpovědnost, pečlivost, orientaci na zákazníka a úspěch, praxe v oboru, orientace v účetní a daňové problematice. Dodržování termínů je pro Vás samozřejmostí.

Výhodou bude, pokud budete:
Vlastnit ŘP sk. B a budete aktivní řidič, aktivně znát světový jazyk (Aj nebo Nj).

Co Vám můžeme nabídnout?
o HPP na plný úvazek - nástup možný ihned
o Pracovní poměr na dobu určitou s prodloužením na dobu neurčitou
o Odbornou samostatnou práci v rostoucí společnosti
o Možnost kariérního postupu
o Příjemné pracovní prostředí (kanceláře max. po 2 osobách)
o Pružnou pracovní dobu
o Bezplatné stravování, občerstvení na pracovišti
o 5 týdnů dovolené po prvním roce
o Příspěvek na ŽP
o Odborné vzdělávání ve vlastním školicím středisku
o Odbornou literaturu
o Jazykové kurzy
o Program zaměstnaneckých výhod
o Občerstvení na pracovišti
o Výborná dopravní dostupnost

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: APOS-daně s.r.o.
  • Termin: 11.10.2021
  • Místo: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 14.12.2021