REFERENT/KA ekonomického oddělení PF JU

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Jihočeský kraj, České Budějovice
Plný úvazek

20500 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň
- kompletní pokladní agenda v souladu s platnými předpisy
- evidence a výdej stravenek, vč. výpočtu nároku jednotlivých zaměstnanců
- sledování vyúčtování vyplacených záloh
- zajištění výběrů hotovosti z dobíjecích automatů v budovách PF JU
- správa platební karty k univerzitnímu bankovnímu účtu
- provádění likvidace tuzemských cestovních příkazů zaměstnanců PF JU
- vedení agendy komerčních pronájmů tělovýchovných prostor fakulty
- zajišťování zástupu přípraváře objednávek PF JU v rámci elektronického oběhu účetních dokladů
- vedení agendy služebních osobních automobilů
Požadujeme
- ukončené min. SŠ vzdělání ekonomického směru s maturitou
- znalost práce na PC (MS Office)
- předchozí zkušenost min. 2 roky na obdobné pozici
- schopnost samostatné práce, pečlivost, zodpovědnost, diskrétnost
- trestní bezúhonnost
- ochota se dále vzdělávat
- organizační a komunikační schopnosti, příjemné a vstřícné vystupování
Výhodou
- znalost práce v systému iFIS
- znalost AJ a NJ
- řidičský průkaz - skupiny B
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlasem s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.,
o ochranně osobních údajů, doručte v obálce s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - rererent/ka EKO PF JU do 31. 10. 2021 (včetně) na adresu:
Pedagogická fakulta JU, Petra Čalounová,
Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice,
nebo elektronicky na e-mailovou adresu: pcalounova@pf.jcu.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.
PF JU si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  • Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Termin: 15.11.2021
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 20500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.11.2021