DĚLNÍK/CE - OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

JOPP Automotive s.r.o. Kraj Vysočina, Třebíč
Plný úvazek

20160 Kč

Náplň práce: obsluha CNC strojů nebo obsluha dalších jednoduchých strojů,
Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, ochota pracovat ve směnném režimu, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost
Nabízíme: zaměstnání ve stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní benefity.
Zaměstnanecké výhody: firemní oblečení, obuv, termo hrnek, příspěvek na volnočasové aktivity, 25 dní volna a další.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: JOPP Automotive s.r.o.
  • Termin: 15.10.2021
  • Místo: Kraj Vysočina, Třebíč
  • Plat: od 20160 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 11.12.2021