Zkušenosti s personální problematikou / VHODNÉ PRO OZP

EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o. ,
Zkrácený úvazek

13000 — 14000 Kč

MÍSTO VÝKONU : Praha 6 s docházením do firmy - možnost práce - Home office
KONTAKT : Stechr Ondřejka Mgr., tel.: 773 765 545 - 9-12h, e-mail: ondrejka.stechr@edm-sro.cz

Tato pozice je vymezena pouze pro osoby v invalidním důchodu - OZP.
Práce na poloviční úvazek (20 hod./týden).
S docházením na pracoviště.

HPP, pracovní smlouva na dobu určitou, s prodloužením v případě spokojenosti na dobu neurčitou.

Požadujeme: Dobrou znalost MS Office (Word, Excel).

Zkušenosti s personalistikou, znalost zákoníku práce a ostatních pracovněprávních předpisů.
Příjemné vystupování.
Ochota učit se novým věcem, odpovědnost za svěřené úkoly.
Pečlivost a svědomitost.

Nabízíme: Služební PC a mobil, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní doba.

Práce na hlavní pracovní poměr.

Pracovní náplň: Administrativní podpora personálního oddělení společnosti.
Zpracování docházky, příprava a evidence nástupních dokumentů pro svěřenou oblast.

Společnost: EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o. je ryze česká dynamicky se rozvíjející společnost se sídlem v Praze, působící na trhu od roku 1992 a to především v oblasti zpracování listovních zásilek, digitalizace dokumentů, poskytování služeb podatelen a výpraven, zajištění hromadné korespondence.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.
  • Termin: 6.10.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 13000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 9.12.2021