Všeobecní účetní

WALBO GROUP s.r.o. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

35000 Kč

1. kontakt telefonicky denně 8-15 hodin, e-mailem. Tel.: 725 376 504, e-mail: romana.gulkova@walbo.cz

Pro rozšíření stávajícího WALBO týmu hledáme aktivního a pozitivně naladěného kolegu/kolegyni na pozici ÚČETNÍ.

Co vás čeká?
Účtování faktur a pokladních a bankovních operací. Příprava a zpracování podkladů k daním, účtování o majetku, příprava a kalkulace DPH a všech souvisejících reportů. Spolupráce s finančním odd. na měsíčních závěrkách, ročních uzávěrkách. Spolupráce na přípravě daňového přiznání právnických osob. Spolupráce při finančních auditech. Spolupráce s mzdovou účetní apod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- Praxe podmínkou min. 3 roky
- Znalost podvojného účetnictví
- Zkušenost s účetnictvím ve výrobní firmě
- Výbornou pracovní morálku, spolehlivost, zodpovědnost za svěřené úkoly
- Bezúhonnost a pečlivosto Znalost podvojného účetnictví
- Výhodou - práce v účetním programu ABRA
- Praxe v účetnictví alespoň 3 roky
- Spolehlivost, bezúhonnost, pečlivost,

Nabízíme:
- Zázemí v dynamicky se rozvíjející stabilní české firmě
- Týden dovolené navíc
- Možnost občasné práce na Home Office
- Služební notebook a telefon
- Pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli
- Příspěvek na stravování
- Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi + prémie

Nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: WALBO GROUP s.r.o.
  • Termin: 1.9.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 8.12.2021