PRODEJNÍ TECHNICI

Hanzal nářadí - stroje s.r.o. Ústecký kraj, Most
Plný úvazek

25000 Kč

Náplň práce:
- poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných odborných informací zákazníkovi
- Manipulace se zbožím na prodejně i v zázemí
- Výdej zboží na objednávku
- Zajišťování následných poprodejních služeb
- Vstřícný a proaktivní přístup k zákazníkovi
Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
- praxe v obchodní činnosti v technické oblasti vítána
- Znalost nebo zájem o zahradní a dílenskou techniku
- Manuální a technickou zručnost
- Základní uživatelskou znalost práce s PC
- výborné komunikační schopnosti,příjemné vystupování, pracovitost a spolehlivost
- ŘP sk. B
- výpis z RT

Zaměstnanecké výhody: stravenky

HLÁSIT SE: Jandová Lenka, tel.: 608 680 888, e-mail: lenka@hanzal-naradi.cz - zaslat životopis, osobně pouze jen po předchozí domluvě + životopis

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Hanzal nářadí - stroje s.r.o.
  • Termin: 5.10.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Most
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2021