Mistři výroby a údržby

I&C Energo a.s. Středočeský kraj, Mělník
Plný úvazek

35000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- Řízení a organizace zámečnických a strojních prací
- Výroba konstrukcí

Kvalifikace a ostatní požadavky:
- ÚSO obor strojní/zámečník
- Zkušenosti s výrobou zámečnických konstrukcí, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost AutoCAD výhodou
- Znalost základních technik vedení lidí, logické myšlení
- Praxe v oboru minimálně 5 let
- Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme: Příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, sociální výpomoc ze sociálního fondu, příspěvek na stravování
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: I&C Energo a.s.
  • Termin: 1.11.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Mělník
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2021