SPECIALISTA/KA V OBLASTI PRODEJE INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

dataPartner s.r.o. Jihočeský kraj, České Budějovice
Plný úvazek

30000 — 50000 Kč

Pracovní náplň: péče o stávající zákazníky; aktivní vyhledávání a akvizice nových zakázek a zákazníků; identifikace požadavků zákazníka, analýza situace; konzultace, návrhy a prezentace vhodných řešení; zpracování nabídek pro zákazníky; prezentace produktů a návrhů řešení u našich klientů; prezentace společnosti a jejích produktů na výstavách a veletrzích; vedení přehledu obchodních případů v CRM.
Požadujeme: vysokoškolské, příp. středoškolské vzdělání obchodního či technického zaměření; min. 3 roky praxe v obchodu (nutná zkušenost s akviziční činností v oboru IT); obchodní a prezentační dovednosti; přesvědčivost a příjemné vystupování; ŘP skup. B- aktivní řidič, ochota cestovat v rámci ČR i do zahraničí; zájem o technologie IT- software; schopnost práce pod tlakem; schopnost odborné argumentace; ochota učit se novým věcem, aktivní přístup k sebevzdělávání; samostatnost, spolehlivost a flexibilitu.
Oceníme: aktivní znalost NJ slovem i písmem (min. úroveň B2), aktivní znalost AJ.
Nabízíme:zázemí stabilní české společnosti, která je zde více jak 20 let; příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic; atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP; technickou podporu SW architektů a techniků společnosti; důkladné zaškolení, možnost profesního růstu; systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů v pracovní době; práci s využitím moderních technologií; motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + provize z prodeje), progresivní provizní řád
Mzda: v rozsahu od zkušební doby přes zapracování až k individuální výši dle výkonnosti a objemu uzavřených obchodů v rozmezí 30 000 Kč - 50 000 Kč a více.
Nástup: možný ihned nebo dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na stravování, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování.
V případě zájmu nás můžete kontaktovat na jana.drabova@datapartner.cz nebo volat na 724 379 538 (Jana Drábová personalistka).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: dataPartner s.r.o.
  • Termin: 1.11.2021
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 4.12.2021