STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK

EGE, spol. s r.o. Jihočeský kraj, České Budějovice
Plný úvazek

24000 — 26000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- broušení a hrotování výrobků
- jednoduché zámečnické práce nevyžadující znalost čtení výkresové dokumentace
- obsluha tryskacího zařízení
Kvalifikace: základní vzdělání/vyučení
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
Zam výhody:
- práce v Č. Budějovicích- výborná dostupnost, parkoviště v areálu firmy
- výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy- mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona
- možnost profesního růstu
- možnost zahraničních služebních cest a práce v zahraničí
- vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky
- kulturní a společenské akce pro zaměstnance
- 5 týdnů dovolené ročně
- 13. a 14. plat, měsíční odměny, věrnostní odměny
- příspěvek na penzijní připojištění
- dotované stravování přímo v areálu firmy
- investice do vzdělávání, prohlubování a zvyšování kvalifikace (zázemí vlastní svářečské školy)
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 30.000 Kč.
Kontakt: telefonicky (8:00 - 14:00 hod.) nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: EGE, spol. s r.o.
  • Termin: 1.11.2021
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 4.12.2021