Referent oddělení nájmu

Stavební bytové družstvo Mladá Boleslav Středočeský kraj, Mladá Boleslav
Plný úvazek

25000 — 30000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Na Radouči č.p. 1221
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt:
Telefon: 326713053
E-mail:jfilipova@sbdmb.cz

náplň práce:
základní administrativní práce, vedení agendy v interním programu, párování plateb
znalosti a dovednosti:
SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC, znalost sady MS Office podmínkou, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, orientace na klienty, jazyk - čeština
nabízíme:
samostatnou práci na HPP - první rok doba určitá, po zapracování změna na neurčitou, mobilní telefon, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, 5 dnů zdravotního volna - tzv. sick days, možnost vzdělávání formou různých školení, možnost občasné práce z domova, příspěvek na penzijní/životní pojištění

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Stavební bytové družstvo Mladá Boleslav
  • Termin: 5.10.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Mladá Boleslav
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 5.11.2021