PROCESNÍ SPECIALISTA - SPECIALISTKA

Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. ,
Plný úvazek

25000 — 31000 Kč

Detail pracovní pozice

A11 z:5/10/2021
Hledáme kolegu/kolegyni, kteří se bude podílet na optimalizaci a zavádění nových procesů v logistice. Nástup ihned.
Požadujeme:
- praxi v optimalizaci a nastavování logistických procesů
- analytické dovednosti a schopnosti
- znalost anglického jazyka (emailová i ústní komunikace
- znalost práce v programech MS Office, především v MS Excel.
Náplň práce:
- dohlížení nad logistickými činnostmi a řešení problémů
- reportování nápravných opatření a návrhů ke zlepšení logistických procesů
- spolupráce při zavádění zlepšovacích návrhů
- tvorba analýz a reportování výsledků
- denní komunikace s kolegy a vedoucími pracovníky ve skladu, práce u PC i v terénu.
Nabízíme:
- 13. mzdu
- bonus za splnění výrobního plánu
- měsíční office bonus
- 5 dnů dovolené navíc
- příspěvek na penzijní pojištění
- 100% příspěvek na hromadnou svozovou dopravu do zaměstnání
- výběr ze 7 jídel včetně Korejských specialit již od 25 Kč
- kávu na pracovišti zdarma
- příspěvek po zkušební době na svatbu, narození dítěte
- zvýhodněný mobilní tarif, kartu Multisport aj.
Kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.
  • Termin: 1.10.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 8.12.2021