Účetní

EXCALIBUR TOURS PRAHA spol. s r.o. Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
Zkrácený úvazek

30000 Kč

Detail pracovní pozice

Ekonomický obor
Náplň práce: vedení kompletního účetnictví 2 zapsaných spolků (nárazová náplň dle akcí), vedeníá kompletního účetnictví incomingové cestovní kanceláře - spol. r.o., faktury vydané/přijaté, bankovní a pokladní operace, personalistika a zpracování mezd (do 5-ti zaměstnanců), vyúčtování daní ze závislé činnosti a vyúčtování srážkové daně pro FÚ, měsíční plátcovství DPH, při účetních závěrkách být k dispozici našim daňovým poradcům.
Znalosti a dovednosti: praxe na obdobné pozici min. 2 roky, znalost MS Office - hlavně excel, chuť ptát se a učit se novým věcem, vysokou míru pečlivosti a 100% spolehlivost, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost týmové spolupráce, ale zároveň i samostatnost při realizaci projektů, znalost účetních metodických postupů.
Výhodou bude: znalost účetního systému Phoda a Xaverius (alespoň jeden), základní znalost AJ, aledování aktualit v oblasti účetnictví.

Zaměstnanecké výhody: příjemné a přátelské prostředí malého kolektivu, flexibilní pracovní doba, možnost HO - vše se dá domluvit, zaučení zkušeným kolegou, k dispozici ti bude náš daňový poradce, který ti ve složitých chvílích může poradit.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: EXCALIBUR TOURS PRAHA spol. s r.o.
  • Termin: 1.12.2021
  • Místo: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.10.2021