Obsluha CNC soustruhů

A.V.Z. - KOVO s.r.o. Pardubický kraj, Chrudim
Plný úvazek

120 — 180 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: A.V.Z. - KOVO s.r.o. - Heřmanův Městec

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha CNC strojů, dkokončování práce na vrtačkách, práce vhodná i pro ženy,zakládání výrobků, dokončovací práce, řezání na pile

POŽADAVKY: zájem se rozvíjet, flexibilita, uchazeče se zájmem zaučíme,manuální zručnost
ochota učit se novým věcem, komunikativnost, chuť do práce, manuální zručnost, komunikativnost

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: práci ve stabilní firmě a v příjemném kolektivu, práce na dvě směny, dobré platové podmínky, nástup možný ihned, práce na HPP, stravenky, příplatky za přesčasy , pracovní doba dle domluvy

Pracovní doba od 6.00h do 14.00h a od 14.00h do 22.00h
Strukturované životopisy zasílejte na e-mail avzkovo@email.cz
Pro více informací volejte na +420 725 394 040 p. Horák

Pracovní smlouva na 1 rok, po uplynutí 1 roku možnost pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: A.V.Z. - KOVO s.r.o.
  • Termin: 1.10.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Chrudim
  • Plat: od 120 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 30.1.2022