prodejce/prodejkyně mobilních telefonů

TELEFONY CZ s.r.o. Jihočeský kraj, Tábor
Plný úvazek

23200 — 29000 Kč

Pro naši nově otevíranou značkovou prodejnu mobilprovás v Hypermarketu Tesco, ul. Soběslavská 3038 - Tábor hledáme šikovné prodejce.

Nabízíme:
- motivující mzdu závislou na Vašich prodejních výsledcích
- příjemné pracovní prostředí a sympatické kolegy/ně
- zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
- slevy na telefony a příslušenství a výhodné zaměstnanecké mobilní tarify
- úvodní 3-5 týdenní zaškolení na našich brněnských prodejnách
- pravidelné soutěže v prodejních dovednostech o hodnotné ceny
- pravidelné směny systémem krátký/dlouhý týden (jeden týden Po, Út, Pá, So, Ne, další týden pak pouze St, Čt, vždy 9:00 - 20:00 hod.).

Náplň práce:
- obsluha zákazníků na prodejně
- prezentace výrobků a služeb zákazníkům
- komunikace se zákazníky
- příjem a vyřizování reklamací
- administrativa, starost o chod prodejny
- průběžně budete rozvíjet své odborné a prodejní znalosti a dovednosti.

Očekáváme:
- chuť pracovat a učit se novým věcem, práce s lidmi Vás baví
- práce s počítačem na dobré úrovni
- dobré komunikační a prezentační schopnosti
- splňujete podmínku morální a trestní bezúhonnosti
- spolehlivost, zodpovědnost.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte výhradně e-mailem na prace@mobilprovas.cz. Na e-mail nám pošlete životopis s fotografií a motivační dopis. Pokud nás Váš profil zaujme, budete do 1 týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TELEFONY CZ s.r.o.
  • Termin: 1.10.2021
  • Místo: Jihočeský kraj, Tábor
  • Plat: od 23200 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 3.1.2022