Picker(sladníci), kontrola a příprava objednávek

Trenkwalder a.s. Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
Plný úvazek

25600 — 28160 Kč

Kontakt: e-mail:t.vamberska@trenkwalder.com, tel.724 090 757
Upřesňující informace:
Náplň práce:

* příjem a umístění zboží
* přijímání objednávek (prostřednictvím tabletu)
* příprava objednávek a jejich předávka kurýrovi
* skladová inventura
* udržování pořádku na pracovišti
* práce ve dvousměnném provozu (7:30-15:45 a 15:45-00:00)
* projekt je ve výstavbě - předpokládaný nástup v průběhu října 2021

Požadavky na uchazeče:

velmi dobrá znalost českého jazyka
* potravinářský průkaz
* pečlivost, spolehlivost a pracovitost

Zaměst.výhody:
* mzda 160Kč/hod
* příplatky za svátky, víkendy a přesčasy jsou samozřejmostí
* příplatky za ztížené pracovní prostředí
* práce poblíž centra Prahy, v blízkosti metra
* časem možnost přejít pracovat do kmenu
* za dobré pracovní výkony povýšení na teamleadera

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Trenkwalder a.s.
  • Termin: 18.10.2021
  • Místo: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
  • Plat: od 25600 Kč
  • Počet volných míst: 4
  • Datum ukončení: 31.12.2021