obchodní zástupce/kyně pro technologie a spotřební zboží pro živočišnou výrobu

MOSO s.r.o. Jihočeský kraj, Tábor
Plný úvazek

25000 — 75000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
- SŠ vzdělání, praxe se zemědělstvím výhodou
- orientace a kladný vztah k zemědělské technice a živočišné výrobě
- obchodní cit
- řidičské oprávnění sk. B, uživatelská znalost na PC.
Pracovní náplň:
- péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí.
- vedení obchodních jednání, příprava nabídek, uzavírání smluv.
- samostatné vedení obchodních případů a jejich evidence
- každodenní komunikace a osobní kontakt s obchodními partnery při zastupování světové značky.
Nabízíme:
- pracovní příležitost v prosperující společnosti
- systematické vzdělávání a profesní růst
- zajímavé finanční ohodnocení podle dosažených výsledků
- výborný pracovní kolektiv, služební mobilní telefon, PC, automobil.
Nástup do zaměstnání ihned, nebo dohodou. Práce na plný úvazek.
Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MOSO s.r.o.
  • Termin: 17.9.2021
  • Místo: Jihočeský kraj, Tábor
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.12.2021