TECHNOLOG/ŽKA GUMÁRENSKÉ VÝROBY

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. Jihočeský kraj, České Budějovice
Plný úvazek

25000 Kč

Pracovní pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.
Nástup: dle dohody.
Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadavky: středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou v oboru chemická technologie nebo strojírenství,znalost technologie přípravy gumárenských směsí a výroby gumárenských výrobků výhodou, orientace v normách a v dokumentaci technologických procesů, orientace v systémech a standardech kvality, praxe na obdobné pozici nebo v technické laboratoři výhodou, možnost zapracování, znalost práce na PC, základní znalost anglického jazyka.
Náplň práce: zajištění podmínek pro průběh procesů v gumárenské výrobě podle stanovených postupů a platné legislativy. Stanovení technologických postupů, vypracování příslušné technické dokumentace. Analýza příčin odchylek ve výrobním procesu a návrhy opatření na jejich eliminaci. Vedení příslušné technické dokumentace, dokumentace řízení jakosti, environmentu a bezpečnosti práce. Laboratorní měření a testy. Komunikace se zákazníky, příprava obchodních nabídek.
Zaměstnanecké výhody: dny volna navíc, motivační bonus, příspěvek na penzijní připoj.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (po-pá, 8:00-14:00 hod.).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
  • Termin: 14.9.2021
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 13.11.2021