Pomocník v kuchyni

ARAMARK, s.r.o. Jihomoravský kraj, Brno-město
Plný úvazek

25000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem

Pro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici pomocník v kuchyni.
Náplň práce: práce na myčce nádobí, výpomoc kolegům, udržování pořádku v kuchyni (podlahy, kuchyňské vybavení a přístroje, …)
Výhodou praxe v kuchyni, schopnost být součástí týmu, podmínkou dobrý zdravotní stav a dobré hygienické návyky
Nabízíme: HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty
Pracovní doba od PO - PÁ v čase 6:00 - 14:30 hod.
K hrubé měsíční mzdě náleží nenárokovaná složka osobního ohodnocení.
Firemní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na partnerské produkty, školení

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ARAMARK, s.r.o.
  • Termin: 14.9.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-město
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.11.2021