Montážní dělník / dělnice komponentů

Magna Automotive (CZ) s.r.o. Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazek

21100 — 35000 Kč

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu nabor.lipovka@magna.cz.
Požadujeme:
- ochotu učit se nové věci, schopnost rychlé orientace v nových pracovních procesech
- spolehlivost, důslednost, pečlivost.
Náplň práce:
- montáž sedadel a komponentů - hlavové a loketní opěry
- práce na montážní lince
- práce ve dvousměnném nebo 18-ti směnném provozu.
Nabízíme:
- místo vhodné i pro absolventy
- nástup dle dohody
- stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti
- nástupový bonus ve výši 10 000 Kč
- bonus "ZÍSKEJ KOLEGU" ve výši 5 000 Kč
- příplatek za čalounické pozice 4 000 Kč
- 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvky na dětskou rekreaci
- podíl na hospodářských výsledcích (zaměstnanecké akcie)
- příspěvek na obědy, dotované nápoje, Cafeterie Benefit Plus
- odměny za životní a pracovní výročí, příspěvek na penzijní pojištění
- zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Magna Automotive (CZ) s.r.o.
  • Termin: 20.9.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 21100 Kč
  • Počet volných míst: 20
  • Datum ukončení: 30.12.2021