mechanik/mechanička/elektromechanik/elektromechanička automatizace

Adient Czech Republic s.r.o. Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazek

130 — 220 Kč

Detail pracovní pozice

Jaká je náplň práce elektromechanika?
- údržba, opravy a seřizování automatizačních zařízení, výměna součástí
- nastavování, zkoušení a uvádění do provozu automatizačních zařízení
- zjišťování a odstraňování závad automatizačních zařízení
- kontrola a provádění funkčních zkoušek automatizační techniky a systémů
- sestavování, montáž, zapojování a oživování řídicích obvodů, ovládacích prvků automatizační techniky a systémů
- operativní řešení nejrůznějších technických problémů

Co by Vám nemělo chybět?
- odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 6
- orientace v technické dokumentaci a normách (používání této dokumentace při práci)
- aktivní přístup, samostatnost a ochota učit se novým věcem
- praxe výhodou
- flexibilita, spolehlivost, ochota
- řidičské oprávnění skupiny B
- jednosměnný provoz
- zázemí nadnárodní společnosti se skvělým kolektivem
- velmi zajímavé finanční podmínky
- mnoho zaměstnaneckých benefitů: 5 dní nad rámec zákonné dovolené, 13. plat, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, Cafeterie, zvýhodněné mobilní tarify, fyzioterapie na pracovišti aj.
- závodní stravování
Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky Po -Pá od 7.00 - 15.00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Adient Czech Republic s.r.o.
  • Termin: 1.11.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 130 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 17.11.2021