Psycholog/psycholožka

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc Olomoucký kraj, Olomouc
Zkrácený úvazek

9000 Kč

Nástup od 1. 10. 2021 nebo dle dohody. Nástupní mzda 9 000,- Kč (úvazek 0,3)
Vhodné i pro absolventy
Požadavky:
- odborná způsobilost - VŠ obor psychologie ukončený titulem Mgr.;
- výhodou praxe v sociálních službách
- osobní zájem o problematiku osob se ZP,
- empatie, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, kreativita,
- schopnost sebevzdělávání, rozvíjení znalostí a dovedností pro práci v oboru sociálních služeb,
- trestní bezúhonnost,
- odolnost vůči stresu;
- schopnost naslouchání;
- pozitivní vztah k lidem, kteří jsou v nepříznivé situaci;
- uživatelská úroveň práce s PC;
Pracovní náplň:
- přímý kontakt s uživateli služby - poskytování psychologického poradenství;
- vedení skupinových aktivit
- spolupráce na realizaci projektů poradenství
- vedení dokumentace a administrativy, která souvisí se službou

Nabízíme zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky. Profesní životopis a motivační dopis doručte POUZE poštou nebo elektronicky nejpozději do 24. 9. 2021 na uvedený kontakt. Tyto materiály jsou nezbytnou podmínkou
pro zařazení do výběrového řízení. (Nevyžádané materiály nevracíme.) Úspěšní zájemci budou pozváni do 2. kola k osobnímu pohovoru.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Spolek Trend vozíčkářů Olomouc
  • Termin: 1.10.2021
  • Místo: Olomoucký kraj, Olomouc
  • Plat: od 9000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 25.9.2021