Kuchař/ka

Diakonie ČCE - středisko Vsetín Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

21000 Kč

Detail pracovní pozice

KUCHAŘ/KA
HLEDÁME: pracovníka/pracovnici minimálně s výučním listem v oboru "kuchař", který je komunikativní, pečlivý, manuálně zručný, je týmový hráč - rád pracuje v týmu. Požadujeme zdravotní (potravinářský) průkaz. Praxe v oboru výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: kuchař/ka vaří a řídí přípravu stravy a jednotlivých pokrmů, je vedoucí směny a řídí práci pomocného personálu, řídí organizaci práce na směně, spolupodílí se na distribuci stravy k odběratelům.
Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
NABÍZÍME: pravidelná osmihodinová pracovní doba (jen ranní směny: 6:00 - 14:30). Vaří se však 7 dní v týdnu a personál kuchyně pracuje dle měsíčních rozpisů směn. Dále nabízíme: 5 týdnů dovolené, rozpis směn na celý měsíc, stabilní práce v moderně vybavené kuchyni, příspěvek na masáže a obědy, přátelská atmosféra a pracovní kolektiv, věrnostní odměny, možnost dalšího vzdělávání a seberozvoje, práce v moderním zařízení ve stabilní neziskové organizaci.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Mgr. Marta Doubravová, tel.: 739 244 872, nebo emailem na adresu: doubravova@diakonievsetin.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
  • Termin: 1.10.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 21000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.11.2021