Řidič/ka, silničář/ka

ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s. Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazek

22000 — 31000 Kč

Kontakt zasláním životopisu na e-mail ludmila.vlckova@uskhk.eu. Do předmětu uveďte "řidič RO". Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k pohovoru.
Celé znění inzerátu je k nalezení na www.uskhk.eu.
Požadavky:
- SOU technického zaměření
- praxe v oboru 2 roky výhodou
- řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz, dopravně psychologické vyšetření
- řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě
- práce s motorovou pilou výhodou
Náplň práce:
- práce spojené s výkonem zimní údržby silnic, zejména posyp vozovek chemickým nebo inertním materiálem a pluhování
- řízení motorových vozidel a obsluha stavebních strojů a mechanismů, pro které je držitelem oprávnění
- kontrolní prohlídky motorových vozidel, stavebních strojů a mechanismů před, v průběhu a po ukončení práce
- operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy v rámci výjezdů pro zajišťování BESIPu a neodkladných zásahů na silniční síti silnic I., II. a III. třídy
- práce při údržbě součástí a příslušenství silnic I. II. a III. třídy
- pohotovost k výkonu zimní údržby, zajištění výjezdů pro zajišťování BESIPu a neodkladných zásahů na silniční síti silnic I., II. a III. třídy
- v oblasti BOZP se prokazatelně seznamuje s návody na obsluhu všech vozidel, strojů a zařízení, které obsluhuje
- odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP, požární ochrany a životního prostředí
Zaměstnanecké výhody:
- dobré zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč
- prům. roční hrubá mzda 375 tis. Kč včetně odměn
- příspěvek na penzijní připojištění nebo spoření ve výši 1500 Kč/měs.
- nástup dle dohody.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s.
  • Termin: 1.10.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 13.11.2021