RECEPČNÍ

VKUS-BUSTAN s.r.o. ,
Zkrácený úvazek

10000 — 11000 Kč

Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s 1.-3. stupněm invalidity.
Náplň práce: recepční a informační služba v administrativní budově, jednoduchá písemná evidence, jednoduché spojování telefonních hovorů, telefonické ohlašování návštěv, dohled na evidenci návštěv.
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, komunikační schopnosti, důslednost, flexibilnost, vstřícnost a loajalitu.
Nabízíme: pracovní dobu od 06:00 hod. do 14:00 hod., v úřední dny do 17:00 hod., ranní směny v pracovní dny pondělí až pátek, výplata mzdy v pevných termínech na účet nebo složenkou, zázemí stabilní a specializované firmy, možnost profesního růstu, individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: VKUS-BUSTAN s.r.o.
  • Termin: 1.11.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 10000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 9.11.2021