administrativní pracovník/ pracovnice - vedení mini týmu

JUDr. Ondřej Mareš Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazek

20000 — 25000 Kč

Detail pracovní pozice

smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., EÚ Litoměřice, přijme vhodného uchazeče na pozici administrativního pracovníka, který po zaškolení povede mini tým pracovníků svěřeného oddělení úřadu.

Náplň práce :administrativní práce v programu soudního exekutora, vedení menšího týmu pracovníků - plánování a kontrola odvedené práce zaměstnanců na svěřeném oddělení, motivace týmu i v náročnějších situacích, kontrola provozních procesů a denních činností.

Požadujeme: středoškolské vzdělání, zkušenosti v administrativě a s vedením týmu, schopnost rozvíjet a motivovat tým, výborné organizační a komunikační dovednosti, počítačové znalosti na uživatelské úrovni - MS Office (Excel, Word, Outlook), pečlivost, zodpovědnost a výpis z rejstříku trestů.

Nabízíme práci na plný úvazek, nástupní plat 20 - 25 000 Kč dle dosažené praxe, po zaučení navýšení mzdy a příplatek za vedení týmu, měsíční motivační finanční benefity, 5 týdnů dovolené, stravenky.

Nástup možný ihned.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: zaslat životopis na e-mail.: personalni@exekutor-ltm.cz.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: JUDr. Ondřej Mareš
  • Termin: 1.10.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.10.2021