kovář

OSTROJ a.s. Moravskoslezský kraj, Opava
Plný úvazek

22500 Kč

KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, e-mail: tumova@ostroj.cz
Pracoviště Opava.
Nabízíme:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
v zaměstnaneckém poměru
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy
Nástup možný ihned. Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok.

Náplň práce:
- obsluhuje indukční ohřev materiálu při kování a kovací lisy
- hodnotí činnost systému procesu kování a kvalitu výkovků při výrobě
- provádí nastavení hodnot indukřního ohřevu
- obsluhuje zdvihací systém

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: OSTROJ a.s.
  • Termin: 1.1.2022
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 22500 Kč
  • Počet volných míst: 6
  • Datum ukončení: 13.11.2021