Elektrikář/ka - montér/ka

K2 Machine s.r.o. Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

20000 — 40000 Kč

Náplň práce: Zapojování elektrických rozvaděčů nutnost 50/78 sb.§ min 6, oživování strojních zařízení a technologických celků, servisní činnost
Požadujeme: Zkušenosti v oblasti zapojování elektrických rozvaděčů, oživování strojních zařízení a technologických celků, komunikativnost, flexibilitu, dobré analytické myšlení, pracovitost, samostatnost, umět číst technické výkresy, schopnost učit se novým věcem, otevřenost pro práci v týmu.
Zaměstnanecké výhody: Příjemné pracovní prostředí a kolektiv, spolupráci na zajímavých vývojových a konstrukčních projektech, zajímavé finanční ohodnocení, stravenky, telefon + další benefity
Mzda dle zkušeností.
Zasláním životopisu udělujete K2 Machine s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb. pro účely výběrového řízení. Životopisy prosím zasílejte na nemcovam@k2machine.cz, pokud Vám do 14dní neodpovíme, byl vybrán jiný vhodnější uchazeč. Děkujeme za pochopení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: K2 Machine s.r.o.
  • Termin: 1.10.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.11.2021