OPERÁTOR/OPERÁTORKA VE SKLADU

Pactra International (Czech) s.r.o. Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
Plný úvazek

18500 — 20000 Kč

Detail pracovní pozice

A11 z:10/9/2021
Náplň práce:
- příjem či třídění a vychystávání materiálu
- ukládání materiálu do vozíků
- manipulace s vozíky ve skladu
- práce se čtečkou, práce ve skladu .
Požadujeme:
- flexibilitu, přesnost, pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost
- ochotu učit se novým věcem
- zkušenosti práce ve skladu výhodou
- slušné vystupování a dobrou pracovní morálku.
Nabízíme:
- pracovní dobu 3 směnný provoz
- měsíční osobní ohodnocení, roční prémie, stravenky, cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, příspěvek na teambuilding 700 kč, stravenky, další výcvik, školení a vzdělávání, pravidelné navyšování mzdy, příjemný a přátelský kolektiv, firemní akce.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Pactra International (Czech) s.r.o.
  • Termin: 10.9.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
  • Plat: od 18500 Kč
  • Počet volných míst: 3
  • Datum ukončení: 13.11.2021