Zkušební inženýr - vedoucí skupiny - stavebních výrobků a materiálových zkoušek

Strojírenský zkušební ústav, s.p. Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

25000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň:
˘ HPP, místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
˘ vede skupinu zkušebních techniků,
˘ provádí zkoušení výrobků a posuzování shody
˘ odpovídá za správné provádění zkoušek a písemné zpracování jejich výsledků
˘ pracuje v režimu akreditované zkušební laboratoře v oblasti stavebních výrobků
a materiálových zkoušek
˘ jedná s tuzemskými i zahraničními zákazníky

Odborné a kvalifikační požadavky:
˘ VŠ vzdělání technického směru
˘ znalost MS Office
˘ anglický jazyk (další jazyky výhodou)
˘ orientace v technické legislativě výhodou (CPR / environment)
˘ praxe v oboru výhodou
˘ řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)

Osobnostní předpoklady:
˘ samostatnost, komunikativnost, analytické myšlení, odpovědnost
˘ týmový hráč
˘ prozákaznický přístup
˘ ochota cestovat a dále se vzdělávat

Nabízíme:
˘ práce ve firmě s dlouholetou tradicí a dobrým renomé na trhu
˘ možnosti vzdělávání
˘ možnost podílet se na růstu firmy
˘ dobré mzdové ohodnocení a mnoho benefitů pro zaměstnance
˘ 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba

Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Strojírenský zkušební ústav, s.p. Odštěpný závod Jablonec nad Nisou, Tovární 89/5, Jablonec nad Nisou
Kontaktní osoba pro zaslání životopisů a info: Ing. Věra Compelová, e-mail: vera.compelova@szutest.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Strojírenský zkušební ústav, s.p.
  • Termin: 9.9.2021
  • Místo: Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 12.11.2021