PRACOVNÍK/CE PŘÍMÉ PÉČE

Dětské centrum Liberec, příspěvková organizace Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

22980 Kč

Detail pracovní pozice

Další požadavky:
Kurz pro pracovníky v sociálních službách ve výši 200 hodin a praxe s dětma min. 2 roky.
Náplň práce:
- zajišťuje nepřetržitou sociálně-výchovnou péči o děti v zařízení ZDVOP Paprsek při Dětském centru Liberec,
- vede svěřené děti do péče k samostatnosti, nácviku sociálních a hygienických dovedností, rozvíjeních jejich vlastních schopností, rozvíjí aktivitu u dětí atd.,
- pečuje o hygienu dětí, provádí denní toaletu, koupe dle potřeby (nejméně obden), dbá na včasnou výměnu prádla osobního i ložního, na správnou manipulaci s ním, dbá na hygienu hraček a výchovných pomůcek,
- dodržuje ochranně léčebný režim, respektuje individuální potřeby dítěte, dodržuje denní režim dítěte,
- dbá na dostatečně dlouhý pobyt zdravých dětí venku (dle přiměřených povětrnostních podmínek), dbá na vhodné oblečení, dbá na vhodnou teplotu a čistotu vzduchu na oddělení,
- dbá na správnou výživu, krmí kojence a batolata předepsaným způsobem a v přiměřeném množství, v určenou dobu a ve správné teplotě, dodržuje předepsané dietní opatření, učí děti zásadám správného stolování a dle potřeby jim při jídle pomáhá,
- dle potřeby doprovází děti na vycházky, ozdravné pobyty a jiné akce pořádané zařízením,
- vede výchovnou a provozní dokumentaci dle vnitřního a provozního řádu ZDVOP, dále vede řádně dokumentaci související s návštěvami, převzetím dítěte (platí i při předávání směn),
- důsledně dbá na dodržování bezpečnostních předpisů, prevenci úrazů, zajištění bezpečnosti dětí.
Zaměstnanecké výhody: Možnost stravování, příspěvek na dovolenou či penzijní připojištění, lístky do divadla.
Zaslat životopis e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

  • Zaměstnavatel: Dětské centrum Liberec, příspěvková organizace
  • Termin: 1.9.2020
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 22980 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.11.2021