LABORANT/KA

TEMPERATIOR s.r.o. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

25000 — 32000 Kč

Detail pracovní pozice

LABORANTKA/LABORANT
Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů.
Náplň práce:
Laborant je zodpovědný za provádění analýz vstupních, mezioperačních a výstupních kontrol vzorků a kvalitu stanovení.
Požadujeme:
- SPŠCH nebo VŠCHT
- Praxi v laboratoři, zkušenosti s prováděním chemických rozborů a základní znalosti daného oboru
- Znalost práce na PC na uživatelské úrovni
- Ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz)
- Samostatnost, pečlivost
- Schopnost učit se novým věcem a spolupráce v kolektivu
Nabízíme:
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Práci v moderním chemickém provozu
- Zaměstnanecké výhody
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny sick days
- 13. plat
- Lístky do bazénu, sauny a posilovny
- Stravenky v hodnotě 100,- Kč, na které zaměstnanci nic nedoplácí
- Možnost firemního ubytování
- Odpovídající mzdové ohodnocení 25 000 - 32 000 Kč
Požadovaný nástup:
Dle dohody
Místo výkonu práce:
Výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: zuzana.novakova@temperatior.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TEMPERATIOR s.r.o.
  • Termin: 20.8.2021
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.11.2021