PSYCHOLOG / PSYCHOLOŽKA

Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

28000 Kč

Detail pracovní pozice

- Pracovní poměr na dobu určitou
- Náplň práce: samostatná odborná práce s klienty, zejm. individuální, párové a rodinné poradenství a terapie. Spolupráce s OSPOD a soudy.
- Požadujeme: VŠ vzdělání - psycholog - jednooborová psychologie, alespoň započatý 5letý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik nebo v případě manželského a rodinného poradce - humanitní vzdělání + 5letý sebezkušenostní výcvik
- Vítáme praxi v oboru a orientaci v sociálních službách
- Upřednostňujeme zaslání životopisu

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s.
  • Termin: 1.1.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 19.9.2021