Montážní dělník / montážní dělnice výrobků z kombinovaných materiálů

PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o. Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazek

97 Kč

Kontakt telefonicky každé úterý od 8:00 do 12:00 hodin nebo e-mailem pros@production-automotive.com.
Místo výkonu práce: Lipovka 130 (M. Preymesser, spol. s r.o.).
Požadujeme: pracovitost, odpovědnost, samostatnost, flexibilita, zručnost
Náplň práce: montáž dílů pro automobilový průmysl.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o.
  • Termin: 5.10.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 97 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.10.2021