Obchodní referent / referentka

GARED s.r.o. Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazek

25000 — 30000 Kč

Kontakt telefonicky PO - PÁ od 10:00 do 14:00 hod. nebo e-mailem haasova@gared.cz.
Požadujeme:
- výborná znalost AJ slovem i písmem podmínkou
- praxe v oboru výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC (MS Office, MS Windows, Excel, uživatelská znalost internetu)
- samostatnost, flexibilita, svědomitost, zodpovědnost
- loajálnost, organizační schopnosti.
Náplň práce:
- zajišťování odborné práce na úseku obchodní agendy firmy v ČJ a AJ
- příprava podkladů pro obchodní jednání, pro uzavírání smluv a objednávek
- zajištění realizace zakázek včetně jejich evidence
- úzká spolupráce s výrobním úsekem, zajišťování a provádění přepravy dovozních i vývozních zásilek
- jednání s orgány celní správy, s finančními úřady a se zákazníky
- evidence jednotlivých zákazníků podle typu zakázek, sídla a způsobu placení
- evidence zahraničních dodavatelů a komunikace se zahraničními dodavateli
- zpracování cenových nabídek.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: GARED s.r.o.
  • Termin: 1.9.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.10.2021