Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

International job company s.r.o. Ústecký kraj, Ústí nad Labem
Plný úvazek

18000 Kč

Místo výkonu práce: U Vlečky č.p. 239/12,Předlice, Ústí nad Labem.
Náplň práce: práce: výroba a montáž modulových a mobilních domů.
Požadujeme: výhodou - praxe v oboru zedník a zámečník,znalost ukrajiinského jazyka výhodou, pracovitost a manuálníá zručnost, aktivní přístup k práci
nutná flexibilita - určování směn podle potřeby zaměstnavatele.
Nabízíme: mzdu 18 000,- Kč.
Kontakt: na e-mail nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: International job company s.r.o.
  • Termin: 15.9.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Ústí nad Labem
  • Plat: od 18000 Kč
  • Počet volných míst: 3
  • Datum ukončení: 13.12.2021